" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Газон Универсальный, 40 г
  • Доступно:
    96 шт.
  • Вага:
    40.00
10.00 грн
Є в наявності

10 штук або більше: 7.65 грн
20 штук або більше: 6.00 грн

Універсальний Газон. пакет 40 г.

1 пакет – 40 гр. Рекомендована площа посіву – 2 кв. м.

Суміш насіння газонних трав ідеально підходить для швидкого створення газонних площ. До її складу входять сорти трав з прискореним початковим ростом, які забезпечують швидке поява рослинного покриву. Відрізняється невибагливістю до різних ґрунтових і кліматичних умов. Ця суміш універсального застосування для тінистих місць, завдяки своєму дуже складному видовому складу, здатна ідеально вписатися в різні умови. До складу суміші універсального газону входить безліч видів, які, незважаючи на складні умови, що забезпечують збереження зеленого газону протягом усього року.

При оформленні ландшафту вашої ділянки, важливою та заключною складовою, буде красивий, доглянутий, насиченого зеленого кольору, газон. Саме на нього в першу чергу звернуть увагу Ваші гості, задивляться сусіди та перехожі. Немає нічого затишніше, ніж розкішний зелений м'який килим біля вашого будинку, вигляд якого збережеться до осені.

Суміш газонних трав - ця якісна суміш включає найтонколистіші види трав, що дає Вам найкраще покриття щільних, тіньовитривалих трав. Суміш росте особливо добре в затінених умовах домашніх садів та парків. Суміш чудово почувається при низькому рівні зрошення та добрива, що дуже добре для навколишнього середовища.

Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Газон Універсальний, Флора Південь, траву, Насіння трави, насіння трави, насіння газонної трави, Газонна трава, Одеси, продаж, пропозиція, ціна