" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Гипсофила розовая
  • Доступно:
    95 шт.
  • Вага:
    0.20
3.40 грн
Є в наявності

10 штук або більше: 2.55 грн
20 штук або більше: 2.00 грн

Вес семян в пакете 0,2г.

 Однолетник, высотой 40-50см, ветвистый, шарообразной формы. Листья мелкие, ланцетовидные. Цветки диаметром 1см, розовые, собраны в широкие щитковидные ажурные метелки. Цветет обильно, 30-40 дней, возможны пересевы в течении лета. Используют для аранжировки летних и сухих зимних букетов, а также в посадках пестрых цветников. Размножают семенами, которые высевают в апреле-июне, всходы прореживают на расстоянии 15-20см. Предпочитает сухие, солнечные места.

 Однорічник, заввишки 40-50см, гіллястий, шароподібної форми. Листя дрібне, ланцетоподібне. Квітки діаметром 1см, рожеві, зібрані в широкі щітко- подібні ажурні суцвіття. Квітне рясно, 30-40 днів, можливі підсіви на протязі літа. Використовують для аранжування літніх й сухих зимових букетів, а також у посадках яскравих квітників. Розмножують насінням, яке висівають у квітні-червні, паростки проріджують на відстані 15-20см. Надає перевагу сухим, сонячним ділянкам. 

 При подтоке грунтовых вод погибают. Используется в основном для аранжировки букетов, а также для выращивания на клумбах и в рабатках.
будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Гипсофила, рабатка