" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Газон Спортивный 40 г
  • Доступно:
    96 шт.
  • Вага:
    35.00
13.00 грн
Є в наявності

10 штук або більше: 10.20 грн
20 штук або більше: 6.00 грн

1 пакет - 40 г. Рекомендована площа посіву – 2 кв. м.

Спортивний газон

Спортивний газон – різновид газону, що виділяється унікальними експлуатаційними характеристиками. Він щільний і дуже еластичний, стійкий до великих навантажень, різних ушкоджень – витоптування, розрив та ін. Такий газон незамінний на будь-яких спортивних майданчиках - стадіонах, тенісних кортах, футбольних полях, гольф-полях і т.д.

Спортивний газон чудово витримує несприятливі погодні умови – дощ, посуху. На ньому не утворюються калюжі, він не ковзає, не перетворюється на непрохідний бруд. Крім того, він має чудовий естетичний вигляд – щільне покриття насиченого забарвлення тішить око. На такому газоні приємно зміцнювати здоров'я та ставити спортивні рекорди.

Створення якісного спортивного газону – справа відповідальна та досить трудомістка. Насамперед такий газон вимагає ретельної підготовки поверхні. Без створення дренажної системи тут не обійтися. Крім того, потрібно підібрати певний склад трав. Від пропорцій трав у травосуміші залежить регулярність поливу. Спочатку на дренаж викладають щебінь, гравій, пісок у кілька шарів, вирівнюють та обгортають поверхню. Потім зверху укладають дернину і удобрюють його.

Вимоги до ґрунту досить жорсткі, оскільки при неправильному ґрунтовому складі погіршуються експлуатаційні характеристики спортивного газону. Догляд за газоном полягає в основному в регулярному косовиці (кожні 5 днів) на висоту 3-4 см і регулярному підсіюванні травосуміші. Правильний склад досить ефективно витісняє зайві рослини. Необхідно підбирати такий склад, щоб трава росла швидко, заповнювала пошкодження, що утворилися, зберігала властивості спортивного газону і його зовнішній вигляд.

Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Газон Спортивний, Насіння трави, насіння трави, Флора Південь, насіння трави на вагу, насіння для газону, Трава на вагу, Насіння для газону, Суміш насіння трави, Суміш для газону, Сорта трав, райграс багатоукосний, райграс багаторічний, вівсяниця лугова,