• Рейтинг:
  • Модель:
    Клематис Мидори (Midori)
  • Артикул:
    201047
105.00 грн

1 шт.

Арт. 201047


Клематіс Midori (Мідорі)

ОКРАС КВІТКІВ: Білі із зеленим та рожевим відтінком, повні.


Японський, фантастичний сорт з повними квітками діаметром 12-15 см, що складається навіть більш ніж 120 пелюсток. Пелюстки еліпсної форми, що гостро закінчуються, злегка гофровані з верхом спрямованими вниз, бутони світло-зелені (про що говорить назва рослини - midori позначає зелений), з рожевим закінченням верху, в міру розквіту біліє. У повному розквіті білі, іноді із зеленою смужкою по центру, із зеленим відтінком краю та рожевим відтінком. Пелюстки з обох боків однакового кольору. Часто під квітками знаходяться по 6-12 під квітки, розташовані на довгих листових хвостиках. Тичинки кремові, помітні лише за повного цвітіння. Цвіте на торішніх пагонах, майже від початку відростка, з другої половини травня до червня. Листя темно-зелене, просте або поділене на три частини. Досягає висоти 1-1,2 м. Чіпляється листовими хвостиками.


Вирощується при низьких опорах у саду або контейнерах на балконі та терасі. Любить добре освітлені місця. Особливо гарно виглядає на темному тлі.


Обрізка - 2 група (слабка).

Саджанець із закритою кореневою системою.


Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Клематис Мідорі, Клематис Midori, Саджанці клематису, розплідник клематисів, Флора Південь, клематис ломонос, клематис в горщиках, клематис великоквітковий, клематис обрізка, клематис довгоквітучий, клематис махровий, клематис білий, в Одесі, продаж