" />
70.00 грн
Є в наявності

Арт.302204

В упаковці 5шт.

Розмір цибулини 10+.

Нідерланди.

Крокус Жанна д`Арк (Jeanne D'Arc)

Крупноквітковий крокус Jeanne D'Arc (Жанна д`Арк) - один з кращих сортів білого крокусу, як тільки сходить сніг, він відразу починає прикрашати Ваш сад, приносячи нотки весни разом з конвалії. Ідеальні великоквіткові крокуси Жанна Дарк як рослина для горщика, є відмінним живим подарунком для жінок на 8 березня.


Період цвітіння припадає на березень-квітень, утворюючи чарівні, білі квітки келихоподібної форми, що складається з шести пелюсток, які при цвітінні починають піднімати вгору свої пелюстки ніжно-білого кольору. Тривалість цвітіння 2-3 тижні, висота квітки до 10-15 см, листя вузьколінійне, зелене, зберігає свою декоративність протягом усього вегетаційного періоду. Дуже ефектні білі крупноквіткові крокуси Жанна Дарк в альпійських гірках, рабатках, що широко використовується для всіх видів ландшафтного дизайну.

Рекомендований час для посадки у відкритий ґрунт

- восени: жовтень - грудень, до заморозків (залежить від кліматичної зони),

- Навесні: лютий-березень.

– Можна вирощувати як горщикову культуру.

- Відмінно підходить для вигонки до 14 лютого та до 8 березня.

Цибулини проходять обов'язкову передпродажну обробку.

Доставка:

- при самовивезенні - знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Крокус Жанна Дарк, Крокус Jeanne D'Arc, крокус Жанна Д'арк, цибулини крокуса Голландія оптом, цибулини голландських квітів для вигонки, цибулини квітів для саду, голландські цибулини оптом, крокус великоквітковий багатоквітковий білий, флора південь, ціна в Одесі, продаж, флора юг,