" />
36.00 грн

Арт. 700702

У упаковці 5 шт.

Розмір кореневища близько 5 см.

Україна.


Ірис Джаззаматац (Jazzamataz)


Оригінатор: Blyth


Ірис Джаззаматац (Jazzamataz) – Група: Бородати, Стандартні карликові іриси. Рання цвітіння.


Висота рослини: 20-40 см.


Ірис Jazzamatazz (ris pallida Jazzamatazz, Standard Dwarf Bearded Iris). Його назва "Джаззаматац" або "Джаззаматазз". Дивовижний за своїм забарвленням карликовий сорт! Сорт з'явився 1986 року. Оригінатор: Blyth. Цвітіння настає у квітні-травні. Висота рослини 20-40 див.


Стандарти золотисто-жовтого кольору, утворюючи купол, спрямовані нагору. Фоли - гарне поєднання золото-лимонного та темно-бордового кольорів, з білою та золотою борідкою.

Карликові іриси швидко розростаються. Для кращого цвітіння їх слід висаджувати на сонячних місцях. Іриси не терплять застою води. При посадці кореневища не заглиблюють, лише злегка присипають землею.

Дуже добре виглядає на клумбах з ірисами інших кольорів. Також вдало поєднується з різними цибулинними квітами середнього періоду цвітіння. Квітки в повному розпуску особливо ефектні, вони завжди на очах, не бояться ні спекотного сонця, ні тіні, ні заморозків.


Ірис Джаззаматазз застосовують на передньому плані квітників, для створення бордюрів, а також у альпінаріях та рокаріях.


Підходить для вирощування у контейнерах.

Кореневища проходять обов'язкову передпродажну обробку.


Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Кореневищні БАГАТОРІЧНІ рослини, кореневища ірисів, іриси горщечные, півники карликові, іриси бородаті в Україні, цибулини ірисів, бульби ірисів, ірис Джаззаматац, ірис Джаззаматазз, іриси бордюрні, ірис Jazzamataz, в Одесі, продажу, пропозиція, Флора Південь