" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Клематис Матка Седлиска (Matka Siedliska)
  • Артикул:
    201003
  • Доступно:
100.00 грн

1 шт.

Арт. 201003


Клематис Matka Siedliska (Матка Седліска)

ОКРАС КВІТКІВ: Білі, махрові або поодинокі.

Клематіс Matka Siedliska – ще один представник сортів клематисів польського походження. Квітки цього клематису білі, зрідка, з рожевим відтінком. На торішніх пагонах вони махрові, на пагонах поточного року - це поодинокі квітки з тичинками. Клематис Matka Siedliska добре підходить для посадки біля стін, ґрат, альтанок, огорож, зможе надати нові риси ландшафтному дизайну вашої присадибної ділянки.


Сорт із білими, іноді злегка рожевими квітками. Махрові квітки у V-VI, на торішніх пагонах, також поодинокі квітки з бордовими тичинками у VII-VIII, на пагонах цього року.

Обрізка - 2 група (слабка).

Саджанець із закритою кореневою системою.


Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Клематис Матка Седлиска, Клематис Matka Siedliska, Саджанці клематису, розплідник клематисів, Флора Південь, клематис ломонос, клематис в горщиках, клематис крупноквітковий, клематис обрізка, клематис довгоквітучий, клематис махровий, клематис білий в Одесі.