" />
120.00 грн

1 шт.

Арт. 201027

Клематис Innocent Blush (Інносент Блаш)

ЗАБАРВЛЕННЯ КВІТОК: Світло-рожеві з більш темним рум'янцем.

Польський сорт селекції Щепана Марчиньского, в продажу з літа 2012 Квітки на торішніх пагонах з більш витягнутими зовнішніми чашолистками і все більш короткими по мірі наближення до центру. Чашолистки світло-рожеві, з більш темним, тепло-рожевим рум'янцем по краях, а також в серединній смужці. На пагонах поточного року квітки прості діаметром 10-12 см найчастіше з шістьма злегка скрученими світло-рожевими чашолистками. Тичинки з світло-жовтими пиляками на кремових нитках. Цвіте кінець травня – липень і повторює цвітіння, але вже більш скромно – у вересні. Досягає висоти 2м. За опори чіпляється листовими черешками. Використовується для вирощування у решіток, кілочків і інших садових опор. Красиво виглядає, видираючись по натуральним опор, напр., листяних або хвойних чагарниках, а також полукустарникам, що не вимагає сильної обрізки. Любить добре освітлені місця. Найбільш ефектний на темному тлі.

Обрізка - 2 група (слабка).
Саджанець із закритою кореневою системою.

Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Клематіс Інносент Блаш, Клематіс Innocent Blush, Саджанці клематису, розплідник клематисів, Флора Південь, ломонос, клематис в горщиках, клематис крупноквітковий, клематис обрізка, довгоквітучий, клематис махровий, клематис світло-рожевий, ціна в Одесі. продаж