" />
  • Рейтинг:
  • Модель:
    Клематис Бал Цветов (Bal Tzvetov)
  • Доступно:
110.00 грн

1 шт.

Арт. 201025

Клематис Bal Tzvetov (Бал Квітів)


ОКРАС КВІТКІВ: Бузково-блакитний.

Цвіте в травні-червні на пагонах, що перезимували, і до заморозків з липня по жовтень на пагонах поточного року. На втечі 5-7 квіток. Квіти рясно покривають ліану під час цвітіння, що й визначило назву сорту — Бал Цветов. Квітки розкриті, великі 14-18 (до 20) см у діаметрі. Чашолистків 6-8, вони округлі з хвилястими краями. Забарвлення чашолистків бузково-блакитне з фіолетово-пурпурною смугою. Пильовики коричневі. На втечі 5-7 квіток. Однорічні пагони коричневі. Листя трійчасте, зелене і темно-зелене, щільне. Досить невибагливий сорт. Підходить для вирощування у арок, трельяжів та інших садових опор. Прекрасно прикрашає альтанки, тераси, балкони чи стіни будинків.

Саджанець із закритою кореневою системою.

Обрізка - 2 група (слабка).

Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Клематис Бал квітів, Клематис ломоноси, Клематис в горщиках, Клематиси великоквіткові, клематис обрізка, жива огорожа, клематис синій, Клематиси довгоквітучі, Клематис Bal Tzvetov, Саджанці Клематису, Розплідник Клематисів, Флора Юг, клематис не махровий, в Одесі