140.00 грн

1шт.

Арт. 201050

Клематис  Maria Sklodowska Curie ( Марія Склодівська-Кюрі)

Польський сорт, адаптований до кліматичних  условиям  України. Морозосток.  Квітки чудові, діаметром 15-18 см, напівхворі- махові шаровисті, білі. У холодну погоду з’являється зеленоватий відтінок, інтенсивніший від основи пелюсток. Лепестки елліптичної форми з хвилястими кінцями. Золоті тичинки і кремовий відтінок середини пелюсток додають квітці особливого шару. Квіти на минулих гонках у червні. Квіти повністю вкриті рослиною, починаючи з висоти 80 сантиметрів і аж до верхівки. Вони віддають перевагу сонячним продуваним ділянкам, але не надто гарячим. 

Обрізка -  2 групи (слабенька).
Саженець з закритою кореневою системою.

Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Maria Sklodowska Curie, Марія Склодовська Кюрі, клематис, квіти, саджанці, в горщику, закрита коренева система, розплідник клематисів, Одеса клематисів, Київ клематисів, Україна клематисів, Квітучі ліани для саду, догляд обрізання група обрізки клематисів,