130.00 грн

1 шт.

Арт. 201052

Клематис Файр Флейм (Fire Flame).

Клепматіс, що швидко росте  з махровими квітами насиченого ягідного рожево-червоного  відтінку. Сорт був виведений схрещуванням Alabast clematis і Zenjimaru clematis у 2006 році Кельлом Боліндером зі Швеції. Незважаючи на те, що на європейському ринку рослин ще важкодоступний, та серед багатьох шанувальників клематисів може стати цінним зразком для колекціонерів. Крупноцвітковий гібрид, який росте на пагонах минулого і поточного року. Квітне махровими квітами в травні-червні, та квітне простою квіткою - у вересні. Рослина сягає менш ніж 2,5 м і може вирости в ширину понад 1 м.  Рослина росте дуже швидко і вимагає опори. Світло-зелені пагони досить щедро оповиті темно-зеленими листками. У травні тут з’являються вишукані квіти. Багатопелюсткові, численні квіти, що досягають 11-14 сантиметрів у діаметрі, виглядають як щетинисті півкулі. Квітка складається з півсотні пелюсток, які мають форму з чітко гострими кінчиками. Квіти в процесі цвітіння набувають глибокого інтенсивного рожевого кольору з червонуватим сяйвом. У середині квітки жовті тичинки утворюють сильний барвистий акцент навесні і літом. Рослина має добру холодостійкість.

Обрізка -  2 групи (слабенька).
Саженець з закритою кореневою системою.

Доставка:

- при самовивезенні знижка 10%,

- безкоштовна доставка по Одесі від 400 грн,

- доставка будь-якою службою доставки в міста та села: Київ Харків Одеса Дніпро Запоріжжя Черкаси Херсон Львів Вінниця Кривий Ріг Луцьк Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Полтава Рівне Суми Хмельницький Чернігів Житомир та ін.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Ще не було питань.

Файр Флейм, саджанці клематисів, Fire Flame, клематис посадка, Клематиси великоквіткові, клематис ломонос, клематис махровий, клематис червоний, розплідник клематисів, клематис обрізка, клематис довгоквітучий, в Одесі, продаж, пропозиція, ціна